Головна Місто Кізін радиться з біснесменами щодо призначення керівників в державних структурах

Кізін радиться з біснесменами щодо призначення керівників в державних структурах

134
0

Зустріч голови Житомирської облдержадміністрації Сидора Кізіна із представниками бізнесових структур області відбулася 5 березня 2014 року.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Сидір Васильович закликав підприємців, бізнесменів та роботодавців області до плідної та конструктивної співпраці, до широкого діалогу та взаємодопомоги у вирішенні ключових питань у сфері бізнесу та підприємництва.

Голова облдержадміністрації, зокрема, звернувся до підприємців із проханням внести свої пропозиції щодо кандидатів на посади керівників в податкових, правоохоронних та інших державних структурах. За його словами, це повинні бути люди, які викликають довіру у громадськості та мають практичний професійний досвід.

«Це повинні бути узгоджені та консолідовані кандидатури, яким буде надано кредит довіри від громадськості Житомирщини», – наголосив Сидір Васильович.

На зустрічі було вирішено, що такі зібрання повинні бути регулярними і влада та бізнес мають спільно працювати над вирішенням питань, у тому числі і щодо ініціативи законодавчих змін, які сприятимуть позитивним змінам у сфері бізнесу та підприємництва.

До представників бізнесових кіл області звернувся кандидат у заступники голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here