Головна Місто Кізін закликає використовувати альтернативні види палива замість російського газу

Кізін закликає використовувати альтернативні види палива замість російського газу

118
0

Під час розширеного засідання колегії департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації голова облдержадміністрації Сидір Кізін наголосив на тому, що держава виділяє значні кошти на галузь житлово-комунального господарства, які досить часто витрачаються неефективно. За словами Сидора Васильовича, вартість енергоносіїв можна зменшити завдяки переходу на альтернативні види палива. У цьому плані Житомирщина має колосальну можливість використовувати відновлювальні ресурси, оскільки на її території знаходиться п’ята частина лісів нашої держави, а також є багато покладів торфу, ціна якого в 4 – 5 разів нижча, ніж у російського газу.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Сидір Кізін зазначив, що перед підприємствами житлово-комунального господарства та органами влади буде поставлено завдання реформувати галузь з метою зменшення енергозатрат. Основний напрямок такої роботи має зосереджуватися навколо переведення на альтернативні види палива. Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що в регіоні розпочинається підготовка до нового опалювального сезону. Цей час варто використати для того, аби залучити інвестиції для переведення котелень на енергоефективні ресурси. Він висловив переконання, що у 2014 році близько 58 із них запрацюють по-новому завдяки переобладнанню на використання альтернативних джерел палива, а це дозволить суттєво зекономити кошти.

Сидір Васильович вважає, що варто створити сприятливі умови для підприємців та інвесторів, які долучаться до процесу переобладнання котелень. У цьому контексті доцільними будуть законодавчі зміни, але, на його переконання, за рахунок консолідації та координації діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування вдасться здійснити ефективний перехід на нові види палива в рамках чинного правового поля.
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here