Home Місто Колишнього начальника ВБНОНу Дзюбенка і компанію відпустили під заставу

Колишнього начальника ВБНОНу Дзюбенка і компанію відпустили під заставу

80

Колишнього начальника житомирського ВБНОНу Сергія Дзюбенка, якого судили за хабарництво та перевищення службових повноважень, учора відпустили із залу суду під заставу.

Про це «Першому житомирському» стало відомо із власних джерел.

Офіційної інформації про результати засідання суду поки що у правоохоронців немає.

Скандал із начальником ВБНОНу Сергієм Дзюбенком розгорівся під час того, як його працівники увірвались до квартири білоруського опозиціонера Ігоря Коктиша і нібито знайшли на кухні наркотики. Тоді ж вони силою виштовхали із квартири журналістів.

Як стало відомо із часом, наркотики Коктишам ВБНОН підкинув сам.

Використовуючи власний авторитет та зловживаючи службовим становищем з метою штучного нарощення показників у роботі та отримання хабарів за допомогу в ухиленні від відповідальності за розповсюдження наркотиків начальник ВБНОНу давав незаконні вказівки підлеглим.

30 грудня 2010 року Дзюбенка оголосили в розшук. А на початку січня він сам здався правоохоронцям.

На прес-конференції, яка пройшла минулого року в прокуратурі, повідомили, що по двом кримінальним справам арештовано 5 працівників ВБНОНу, включаючи начальника Дзюбенка. Тоді прокуратура настояла на тому, щоб Дзюбенка утримували під  стражем.

Учора, як стало відомо «Першому житомирському» Дзюбенка і ще 4 колишніх працівників ВБНОНу суд звільнив із-під варти.

Наразі ми чекаємо на офіційний коментар правоохоронців щодо достовірності інформації та суми застави, за яку Дзюбенка випустили на волю.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here