Коли буде встановлена Алея Героїв у Житомирі та як вона виглядатиме – розповіли у міськраді

104

До цьогорічного Дня Героїв, який святкується в Україні 23 травня, у Житомирі, неподалік від Міської ради, на майдані Корольова, планували встановити Алею Героїв, присвячену полеглим захисникам. Однак, сьогодні начальник управління у справах ветеранів війни ЖМР Андрій Забігайло повідомив, що міськрада не встигне встановити Алею до зазначеного терміну. Наразі ведуться активні перемовини із родинами загиблих військовослужбовців з приводу конструкції споруди, а також збір інформації про героїв, яка буде розміщена на ній.

“До 23 числа ми планували збудувати та встановити Алею Героїв, та зіштовхнулися з такими питаннями, що багато було звернень від сімей загиблих з деякими змінами, які полегшили б і покращили цю стелу. Були проблеми в тому, що трішки високо до фотографії, і сім’ї хотіли б, щоб це було враховано для них. Тому ми і переносимо встановлення і будівництво цієї Алеї на деякий час”, – говорить Андрій Забігайло.

Також посадовець говорить, що конструкція Алеї буде збільшена та розширена, а для економії витрачених коштів з бюджету виготовлення споруди здійснюватиметься силами комунальних підприємств.

Також відомо, що конструкція стели також буде передбачати додавання нових секцій з інформацією про Героїв, що загинули. Фінальну версію ескізу Алеї Героїв планують затвердити протягом тижня, а власне встановити її хочуть протягом місяця.

Детальніше дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here