Home Місто Команда «На ножах» приїздила рятувати ресторан у Житомирі. ВІДЕО

Команда «На ножах» приїздила рятувати ресторан у Житомирі. ВІДЕО

221

Телеведуча Ольга Фреймут та найкращий ресторатор України Діма Борисов приїхали рятувати від краху збитковий ресторан «Котлета» у Житомирі. У закладі подають 26 авторських різновидів котлет, рецепти яких створив ідейний натхненник ресторану – учасник кулінарного проекту шеф-кухар Іван.

З-під руки творчого, завзятого та впевненого у власній обдарованості Івана в меню ресторану з’явились котлета у м’ятному соусі, в шоколаді та багато інших неочікуваних поєднань смаку. Шеф-кухар ставиться до своїх страв, як до витворів мистецтва, а ресторан для нього – справа життя та найбільше кохання.

Іван навіть власноруч придбав елементи декору для зали – так «родзинкою» інтер’єру стали різноманітні статуетки зелених жаб.

Незважаючи на незвичайне меню та неймовірні кулінарні «шедеври», заклад уже давно не відвідують гості. Власник ресторану Андрій, який свого часу повірив у талант Івана, втрачає гроші щодня, а на кухні все частіше виникають сварки між дипломованим кухарем Оленою та її керівником Іваном.     

Цікаво, що під час зйомок в Житомирі вперше а історії проекту «На ножах» власник закладу прийняв рішення звільнити цілу команду, не дочекавшись навіть висновку експертів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here