Головна Місто Командир 8-го корпусу Литвин дякує людям за допомогу військовим

Командир 8-го корпусу Литвин дякує людям за допомогу військовим

119
0

Командир 8-го армійського ордена Червоного Прапора корпусу Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Петро Литвин звернувся зі словами подяки до народу України.

«Шановні громадяни України, жителі нашої багатонаціональної держави!

Від імені особового складу військових частин 8-го армійського корпусу, які дислокуються в п’яти областях нашої держави – Житомирській, Київській, Сумській, Чернігівській, Львівській, висловлюю вам слова безмежної подяки за ту неоціненну допомогу, яку в цей важкий час ви надаєте нам, військовим Збройних Сил України. До збору допомоги долучились вже мільйони громадян держави, жителі великих міст і маленьких сіл, люди різних національностей і віросповідання.

Ви допомагаєте в ремонті бойової техніки та озброєння, в забезпеченні пальним, медичним, речовим майном, збираєте сотні тон продовольчої допомоги.

Низький вам уклін за ваше відношення та розуміння ситуації, що створилася в нашій армії та країні. Цей важкий час в черговий раз підкреслив, що Армія і Народ – єдині. Українські воїни завжди будуть з народом та докладуть всіх зусиль для збереження єдності та неподільності нашої держави.

Запевняю вас, що воїни 8-го армійського корпусу з гідністю виконають всі завдання по захисту нашої Вітчизни, адже Україна у нас одна.

Командир 8-го армійського ордена Червоного Прапора корпусу

генерал-лейтенант Петро Литвин».

 


 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here