Home Місто Комісія оцінюватиме більше 100 проектів, які подали на конкурс ДФРР у...

Комісія оцінюватиме більше 100 проектів, які подали на конкурс ДФРР у Житомирській області

137

 Впродовж 10 днів регіональна комісія має оцінити 104 проекти регіонального розвитку Житомирської області, які фінансуватимуться цього року з ДФРР. Для цього кожному члену комісії необхідно буде виставити оцінки за 10 напрямками.

 

Таке рішення прийняли сьогодні, 29 січня, на засіданні комісії під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та за участю голови облради Володимира Ширми.

 

«Цього року ми раніше розпочинаємо роботу регіональної комісії для того, щоб швидше подати перелік проектів до Мінрегіону та приступити до будівництва та реконструкції об’єктів. До 8 лютого маєте виставити оцінки відповідно до визначених 10 технічних завдань та надати їх на узагальнення департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ. Після підрахунку балів ми зустрінемось 12 лютого для формування переліку проектів, які будуть реалізовуватись у 2018 році за кошти ДФРР у співфінансуванні з місцевими бюджетами», – зазначив Ігор Гундич.

 

За інформацією департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ ОДА, райони та громади області подали 127 проектів, з яких 23 – не відповідають законодавству, тому комісія оцінюватиме 104 проекти.

 

Серед поданих проектів – реконструкція закладів охорони здоров’я та освіти, забезпечення водопостачання, реконструкція мереж вуличного освітлення, створення спортивної інфраструктури та інші.

 

За словами директора містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Романа Щебетова, із 2017 року залишилось 20 перехідних об’єктів ДФРР, які також планують включити до переліку на цей рік.

 

Нагадаємо, що у 2018 році Житомирщині виділили 228 млн грн на реалізацію проектів ДФРР.

 

Довідково: У минулому році Житомирська область використала 99% коштів з ДФРР від суми 134,9 млн грн та 98% коштів субвенції на розвиток інфраструктури від суми 155 млн 132,4 тис грн.

 

Перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року та технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що включені до плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації стратегії Житомирської області на період до 2020 року:

  • Створення спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом
  • Підвищення енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів
  • Створення центрів безпеки
  • Створення центрів надання адміністративних послуг
  • Створення нового освітнього простору
  • Забезпечення якісною питною водою населених пунктів, що мають найгостріші проблеми з водопостачанням та якістю питної води
  • Реконструкція мереж вуличного освітлення у населених пунктах з метою енергозбереження
  • Модернізація системи екстреної (швидкої) медичної допомоги
  • Використання відновлювальних джерел енергетики
  • Розвиток та збереження існуючої мережі закладів культури

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here