Home Місто Комунальники почали латати дороги посеред зими

Комунальники почали латати дороги посеред зими

111

Розпочати латання ям житомирські комунальники вирішили вже у лютому. Саме у цей час, упевнені в управлінні автомобільних шляхів, необхідно пломбувати ями, аби до весни вони не виросли у величезні вибоїни та не стали великою перепоною руху транспорту.

Сьогодні міні-асфальтний завод можна побачити по Київському шосе – тут розпочато ремонт найбільших ям. З самого ранку на місці робіт – і Житомирський міський голова Володимир Дебой., повідомляє його прес-служба.

Підтверджує необхідність латання ям вже із зими й начальник КП «Управління автомобільних шляхів» Володимир Гаврилюк. «До ям потрапляє вода, яка потім замерзає і далі розриває асфальт. Якщо ми не будемо їх латати, на весну ями можуть створювати серйозні проблеми для руху транспорту», – говорить Володимир Гаврилюк.

Перед латанням кожну яму висушують газовими грілками, поливають смолою, потім кладуть асфальт, укатуючи його віброплитами. За годину асфальт засихає, переконують у міській раді.

Нагадаємо, що цього тижня за неофіційною інформацією місто має відвідати прем’єр-міністр Микола Азаров.

До того ж, сьогодні заступник міського голови Одеси заявив, що у Житомирі взимку дороги взагалі не чистились. Ще раніше мер сум Геннадій Мінаєв поставив двійку нашим дорогам.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here