Home Місто Коростенські депутати без конфліктів прийняли звернення до Президента

Коростенські депутати без конфліктів прийняли звернення до Президента

141

Сесія Коростенської міської ради  відбулася 28 січня, на якій було прийнято Відкрите звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій.

Про це пишуть на сайті мерії.

 Вже з самого ранку біля міської ради зібрались небайдужі до долі України коростенці. Звичайно всіх бажаючих побувати на сесії міської ради сесійна зала не вмістила, тому було організовано аудіотрансляцію.

Перед початком сесії на площі було проведено молебень за Україну. 

Депутати міської ради дуже плідно попрацювали напередодні на погоджувальних радах, депутатських комісіях, фракціях, розглянувши різні пропозиції, які надходили від громадськості міста. В результаті було напрацьовано проект звернення, за який проголосувало 42 із присутніх в залі депутатів, серед яких 22 депутати фракції Партії регіонів, 10 – КПУ, 4 – Батьківщина, 4 – Фронт змін, 3 – позафракційні, один позафракційний депутат проголосував проти.

Тих, хто чекав сенсацій у вигляді конфліктів, депутати Коростенської міської ради вкотре розчарували, бо всі питання в міській раді вирішуються в робочому порядку. Це свідчить про відповідальне ставлення депутатів Коростенської міської ради до їх обов’язків, які пріоритетними вважають інтереси Коростенської громади. Також депутати одноголосно прийняли бюджет міста на 2014 рік та ще більше  30 питань, які стосуються життєдіяльності міста.

Нагадаємо, що Коростенська міська рада налічує 50 депутатів, які представляють різні політичні сили.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here