Home Місто Коростенський мер в соцмережі розмірковує про революцію

Коростенський мер в соцмережі розмірковує про революцію

 

У соцмережі «ВКонтакте» сторінка мера Коростеня Володимира Москаленка з’явилася місяць тому. Перший же допис був присвячений діям прихильників майдану, які почали на той час активізуватися у Коростені. Також на своїй сторінці міський голова повідомляє про збір коштів для родини загиблого на Майдані активіста, запитує думку коростенців щодо знесення пам’ятника Леніну та різко висловлюється про «моду» виходити з партії.

Про це повідомляє regionews.ua.

У соцмережі «Вконтакте» голова Коростеня, що на Житомирщині, активізувався місяць тому, коли в місті почали заявляти про себе прихильники Майдану. У першому дописі Москаленко різко засудив як владу – за невміння дослухатися до суспільства, так і протестувальників − за розпалювання конфлікту та захоплення адмінбудівель, «особливо – міських та селищних органів місцевого самоврядування, оскільки за визначенням і за законом вони не підзвітні Адміністрації Президента, але на них покладена повна відповідальність за життєзабезпечення населених пунктів», − зауважував Москаленко.

Тоді ж міський голова закликав «зберігати мир і спокій, припинити всі ігри в місті в майдани і самооборони», оскільки «Коростень – територія без конфліктів, навіть якщо він залишиться єдиною такою точкою на карті України».

Категорично висловився Москаленко і щодо виходу з партії представників місцевої влади.
«Якої релігії притримуватись, в якій партії бути, вирішує тільки сама людина і ніхто, крім неї, бо все інше – це обмеження її свободи», – зазначив він. Також міський голова закликав «судити людей не по партійному квитку, а по тому, що вони зробили» і порадив «вступати до партії або раз і назавжди, або нікуди не вступати».

У нещодавних дописах коростенський мер повідомив про збір коштів для матері загиблого на Майдані активіста, запевнив у тому, що міську владу ніхто не звільняв, а також запитав думку коростенців щодо знесення пам’ятника Леніну.