Home Місто Коростенський письменник Віктор Васильчук став призером Корнійчуковської премії

Коростенський письменник Віктор Васильчук став призером Корнійчуковської премії

147

На 17-й Міжнародній книжковій виставці-ярмарці «Зеленая волна» в Міському саду пройшов Перший Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури, повідомляє Regionews.

Організували захід: ГО «Агенція регіонального развитку» під патронатом Одеської облдержадміністрації, Одеських облради і міськради, за підтримки Держкомітету телебачення і радіо України, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів та Представництва Росспівпраці в Україні.

Фестиваль пройшов під девізом „Дитячий письменник повинен бути щасливим”. Ці слова належать саме авторові відомих книг „Бармалей”, „Мийдодир”, „Федорине горе”, „Муха-цокотуха”, „Срібний герб” Миколі Корнійчукову (Корній Чуковський). Господарі фестивалю поставили за мету привабити українських видавців, літераторів, ЗМІ до проблем сучасної дитячої літератури, а ще переймалися завданням відродити в дітях любов до книги і читання, подарувати їм радість від живого спілкування з письменниками, що пишуть саме для них.

Експертне журі з 370 заявок авторів-конкурсантів з усіх регіонів України склало шорт-лист з 53-х претендентів на звання переможців і лауреатів у чотирьох номінаціях. Для цього було виділено 72 тисячі гривень. Під час урочистого відкриття фестивалю було нагороджено 12 переможців Корнійчуковської премії. Їх роботи увійшли до чудового, зі смаком ілюстрованого збірника. Серед переможців у номінації „Проза для дітей старшого віку” – заслужений журналіст України, дитячий письменник Віктор Васильчук (третя премія).

"Я надзвичайно радий, що журі так високо оцінила мою творчість, – каже Віктор, – це було щось неймовірне, справжня казка-феєрія, для дітей насамперед. А коли бачиш такі щасливі у щиро усміхнені обличчя і величезні здивовані очі – хочеться писати й писати. Сподіваюсь, що наступного року у мене з`являться нові казки, оповідання і навіть… п`єси. Скажу, що Одеса зуміла гарно і надзвичайно організовано втілити в життя невмирущі слова великого знавця дитячих душ Корнія Чуковського. Тож я теж відчув себе справді щасливим. Отож бажаю білосніжному вітрильнику цього фестивалю нескінченного попутнього вітру!"

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here