Home Місто Коростенці отримали ще одну ”швидку” від іноземних благодійників

Коростенці отримали ще одну \”швидку\” від іноземних благодійників

160

Автівку до міста доправили норвежці з благодійної місії "Віра. Надія. Любов". Машина кілька років відпрацювала в Норвегії саме в якості швидкої допомоги, розповів благодійник Антон Рангейм:

"Ця машина повністю обладнана як швидка допомога, тобто, вона до цього часу працювала як швидка допомога в Норвегії, відповідає вимогам сучасної швидкої допомоги".

В скандинавських країнах після п’яти-семи років роботи техніку замінюють, незважаючи на те, що вона ще у гарному стані. Багато таких автівок отримали друге життя в Україні, в тому числі, і в Коростені:

"Завдяки саме такій благодійній місії норвезькій ми, можна так сказати, живемо і існуємо, бо весь автопарк – це з гуманітарних машин. Вони досить витривалі, ці машини і я думаю, що ще на наших дорогах вони років з десять походять, для нас це буде суттєвою підтримкою", – зазначив головний лікар Коростенської Центральної міської лікарні Віктор Гордійчук.

В цей приїзд норвежці також надали допомогу лікарні у вигляді гігієнічних засобів та подарували інвалідний візок пенсіонерці Марії Олександрівні Стець, повідомляє "Житомирська хвиля".

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here