Головна Місто Коваль звернувся до дружин та матерів військових, згадавши загиблих з Житомирщини

Коваль звернувся до дружин та матерів військових, згадавши загиблих з Житомирщини

117
0

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль звернувся до матерів та дружин військовослужбовців 51 окремої механізованої бригади. Відповідне звернення розміщене на сайті Міністерства оборони.

У даному зверненні Коваль обіцяє докласти всіх зусиль для того, щоб забезпечити максимальну безпеку кожному військовому.

 

"На превеликий жаль, ми маємо втрати людей, які віддали своє життя, виконуючи священний обов’язок перед Вітчизною, захищаючи мирних громадян, у тому числі дітей та жінок від терористів, які потрапили на територію України з боку Російської Федерації.

Ми з глибокою скорботою і болем сумуємо за усіма загиблими з числа бригад, дислокованих у Житомирі, Львові, Бердичеві, Новоград-Волинському, Миколаєві, Володимир-Волинському, Черкаському, Гвардійському, за військовими льотчиками, моряками, правоохоронцями та прикордонниками.

Усі вони з честю і гідністю виконали свій військовий обов’язок в ім’я майбутнього нашої держави.

На цей час Міністерство оборони, спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України приймає оперативні рішення щодо вирішення гострих питань, вживаються заходи із всебічного забезпечення усім необхідним людей, які залучені до ведення бойових дій у рамках антитерористичної операції", – йдеться у повідомленні.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here