Home Місто Кумири мільйонів зовсім поряд абоThe Best City 2013

Кумири мільйонів зовсім поряд абоThe Best City 2013

124

Українці мають унікальну можливість стати ближчими до своїх кумирів. Тисячі мріють хоча б раз в житті потрапити на концерт Scorpions, Сплін, Мумій Тролль, Бі-2. Мрії збуваються цього року!

Побачити улюбленого соліста гурту, взяти автограф та відчути нереальний драйвсвітових шлягерів наживо – абсолютна реальність на фестивалі TheBestCity.

Тільки з 12 по 14 липня впарку відпочинку «Новоселиця», Новомосковський район, Дніпропетровська область, 12 км від Дніпропетровськана одній сцені побувають понад 20 відомих гуртів з України та Росії, цілого світу.

Три дні нескінченного шоу звуку, спецефектів для кожного гостя TheBestCity2013. Хедлайнером фесту в останній вечір стане легенда року гурт Scorpions. Кумири мільйонів на відстані руки подарують українським фанатам виконання улюблених композицій. А до цього на сцені побувають GuanoApes, Hurts, Нічні Снайпери, ТНМК, Ленинград, Дельфін та LacunaCoil та ще з десяток талановитих українських виконавців.

Така можливість буває тільки раз на рік. Одне місце, один час, один шанс – десяток легендарних музикантів! Відчуй нескорений драйв тисяч таких, як ти, фанатів якісного звуку, активного відпочинку та незабутнього шоу.

Докладна інформація про квитки, транспорт на проживання представлена на офіційному сайті фестивалю TheBestCity (http://thebestcity.ua).

Бережницька Ольга

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here