Головна Відпочинок Купатися не можна: на пляжах Житомира зашкалює кишкова паличка

Купатися не можна: на пляжах Житомира зашкалює кишкова паличка

5037
0

Перевищений вміст кишкової палички виявили у водоймах, де купаються жителі області.

Йдеться про дитячий та дорослий пляжі у Гідропарку Житомира, а також пляж по вул. Горького в Коростені, де вміст палички перевищує норми у 5-14 разів, а також зафіксована низька норма кисню у воді. 

Про результати дослідження якості води повідомляє Житомирський лабораторний центр.

Перевищення показників зафіксували:

Гідропарк, дитячий пляжкишкова паличка перевищує норму в 14 разів (індекс ЛКП становить 70000 в 1 дм3 при нормі до 5000 в 1 дм3); біохімічне споживання кисню теж перевищене і становить 6,5 мгО2/дм3 при нормі до 6,0 мг О2/л; хімічне споживання кисню теж завищене ХСК – 38,0 мгО2/дм при нормі до 30 мгО2/дм3.

Гідропарк, дорослий пляжкишкова паличка перевищує норму в 4,8 рази (індекс ЛКП – 24000 в 1 дм3), показники біохімічного та хімічного споживання кисню теж не в нормі та аналогічні до показників на дитячому пляжі.

Коростень, пляж по вул. Горького – тут, як і на дорослому пляжі в Житомирі – кишкова паличка перевищує норму майже в 5 разів. Інші показники в нормі.

На пляжах у Бердичеві та Новограді-Волинському кишкової палички не виявили, проте там перевищені показники біохімічного споживання кисню.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here