Home Місто Курсанти з інших міст стажуються в Житомирі

Курсанти з інших міст стажуються в Житомирі

107

У Житомирі, на базі 95-ої окремої аеромобільної бригади, де командиром полковник Михайло Забродський, продовжують проходити стажування курсанти Військової академії (м.Одеса) та військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Протягом перебування у військовій частині курсанти факультетів Високомобільних десантних військ та розвідки, підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення і військового гуманітарно-лінгвістичного факультету вдосконалюють отримані теоретичні, практичні знання та навички на офіцерських посадах.

Після співбесід та ознайомлення керівного складу бригади із кожним курсантом, вони були розподіленні згідно спеціальностей по підрозділам на посади командирів взводів, начальника фізичної підготовки та спорту частини, офіцерів відділень по роботі з особовим складом.

Ми надаємо практичну та методичну допомогу для більш професійного встановлення майбутніх офіцерів-командирів, створені  сприятливі умови, щоб вони під час стажування могли отримати командні навички, досвід організацій занять з основних військово – спеціальних дисциплін, служби та життєдіяльності військовослужбовців. В даний час стажери самостійно проводять заняття з особовим складом, зазначив начальник штабу-перший заступник командира 95-ої оаб підполковник Ілля Федоренко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here