Головна Місто Ледь набрався кворум: як саботують конкурс на посаду директора ліцею №25

Ледь набрався кворум: як саботують конкурс на посаду директора ліцею №25

963
0

Пристрасті навколо конкурсу на посаду директора ліцею №25 в Житомирі не вщухають. Ще 30 грудня 2021 повинен був відбутися фінальний етап конкурсу – презентація стратегії розвитку закладу. Проте для проведення цього етапу не вистачило кворуму, тому його перенесли на 12 січня.

Історія повторюється, але стає гарячіше. Сьогодні, 12 січня, вдруге провели фінальний етап конкурсу, однак кворуму знову не вистачило. Мало бути 6 представників, а прийшло лише 5. Тому конкурсна комісія вирішила почекати, поки набереться потрібна кількість учасників.

«Хочу констатувати, що засідання комісії не має повноважної сили, тому що немає кворуму. Має бути 6 представників комісії, а присутні лише 5. Сьогодні я заявляю, як заступниця голови комісії, про те, що хтось саботує роботу комісії.

Так не має бути, що хтось, я не знаю хто, але свідомо затягує роботу комісії і робить все для того, щоб до 20 січня затягнути конкурс, і з 22 січня анулювати його. Це моя суб’єктивна думка, може я помиляюсь. Мені дуже прикро, що нам громада делегувала такі повноваження, а ми ставимо свої особисті інтереси вище інтересів громади», – наголосила під час засідання заступниця голови конкурсної комісії Галина Шиманська.

У пресцентрі міської ради також зібралися батьки учнів ліцею №25, які були обурені ситуацією, що склалася.

«Я розмовляв із членами комісії з ОДА, вони сказали, що вони прийдуть. Згодом вони перетелефонували і сказали, що їм дали команду не йти. Я не буду називати прізвища. Це саботаж. Певно, це з вищих кіл облдержадміністрації. Можливо, навіть від голови ОДА чи його заступників», – розповідає представник від батьків.

Крім того, сам конкурс провели з певними порушеннями. Про це розповіла членкиня спілки «Освіту – в законне русло» Наталія Слободянюк. За її словами, три місця у складі комісії належать громадськості. Натомість одне з них займає людина з Департаменту освіти:

«Ми подавали заяву про те, що потрібно скасувати конкурс і провести до норм законодавства положення про проведення конкурсу. Зокрема, у складі комісії 3 місця мають належати представникам громадськості, водночас, одне з цих місць займає представник з Департаменту освіти. Це не відповідає законодавству і є підставою для звернення до суду від представників громадськості, які не потрапили до складу конкурсної комісії».

До пресцентру увірвався педагогічний колектив ліцею №25 з плакатами, які зранку пікетували під стінами міської ради, незважаючи на -14 градусів на вулиці.  

«Ми тут зібралися, щоб конкурс провели прозоро. Щоб достойний кандидат очолив наш колектив. І ніхто нас не підбурював, не саботував. Ми прийшли добровільно! Ми хочемо спокійно і нормально працювати. Через це ми вас дуже просимо винести чесне рішення, на благо дітей, батьків, педагогічного колективу, громади Житомира», – виголошують вони.

Після виступу представників педагогічного колективу ліцею №25 вирішили залишити в залі пресцентру лише представників комісії та кандидатів на посаду директора навчального закладу. Всіх інших попросили вийти.

Громадськість покинула пресцентр і комісія почала розглядати презентації перспективного плану розвитку ліцею №25.

«У нас є до 21 січня час, щоб визначитися з переможцем, і врахувати все, про що сьогодні говорили, аби не збурювати громадськість. Вже набрався кворум, у нас виснажені конкурсом кандидати на посаду директора, давайте проголосуємо, щоб розглянути презентації і той порядок денний, який ми мали розглянути ще 30 грудня», – наголосила заступниця голови конкурсної комісії.

Згідно положення, презентації перспективного плану розвитку ліцею №25 можуть представити два кандидати: і Іван Денисюк, і Лідія Чередниченко. Проте за результатами тестування переміг Іван Денисюк. Він набрав 9,3 балів. У той час, як Лідія Чередниченко 7,2 бали.

Нагадаємо, битва за крісло директора ліцею №25: депутатка подала апеляцію, а комісія не зібралася, щоб заслухати фіналіста.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here