Home Місто Лікарі швидкої складають списки неблагополучних квартир

Лікарі швидкої складають списки неблагополучних квартир

127
Лікарі швидкої складають свій чорний список неблагополучних квартир і не виїжджають туди, де їх колись образили. Останнім часом кількість нападів на лікарів збільшилася, пише "Сегодня".
 
"Ми навіть на міліцію іноді понадіятися не можемо. Нас викликають на якусь бійку, де повно неадекватних людей. Але ми на місці виявлялися раніше, ніж міліція", – розповів один з лікарів швидкої.
 
Інші зізнаються, що серед медиків швидкої існує свій чорний список, який вони самі намагаються передавати один одному. Якщо за якоюсь адресою лікар потрапив у небезпечну ситуацію, чи він бачить, що тут справжній наркоманський притон, то в таку неблагополучну квартиру вже не поїдуть. Або постараються викликати міліцію, щоб одним туди не входити.
 
"Одного разу мені довелося їхати на виклик, мене диспетчер попередив, що там явно п’яна компанія. Але відмовитися не можна, людині стало погано. Ми домовилися з водієм, що я входжу туди з включеним мобільним, якщо він почує щось, то відразу викликає міліцію і біжить до мене на допомогу", – розповів лікар Дмитро.
 
У столичній міліції кажуть, що тільки цього року було кілька гучних випадків. Наприклад, у Дарницькому районі жінка напала на двох медиків, які приїхали її оглянути – одному з лікарів пацієнтка вдарила в груди ножицями і шпурнула телефон у іншого фельдшера. Два схожих випадки сталося в Деснянському районі.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here