Головна Місто Лісові пожежі не вплинули на радіаційний фон у Житомирі

Лісові пожежі не вплинули на радіаційний фон у Житомирі

175
0

У Житомирі рівень радіаційного фону відповідає природним значенням, що спостерігаються при проведенні щоденних вимірів гамма-випромінювання.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Замірювання потужності гамма-фону проводились на території міського гідропарку на Корбутівці, в районі фонтану «Космонавт» на Польовій та біля автовокзалу «Житомир» по вул. Київській, 96.

«З метою оперативного реагування на численні звернення житомирян щодо можливого збільшення рівня радіаційного фону, викликаного лісовими пожежами у зоні відчуження, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради в присутності представників регіональних засобів масової інформації 15.04.2020 року проведені контрольні замірювання потужності еквівалентної дози гамма-випромінювання (гамма-фону) на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», – йдеться у повідомленні.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here