Головна Місто Люди із Клітчина просять депутатів розібратись із страшним смородом у селі: проблема...

Люди із Клітчина просять депутатів розібратись із страшним смородом у селі: проблема не вирішується десятки років

127
0

Мешканці села Клітчин, що під Житомиром, вже десятки років скаржаться на страшенний сморід, який виникає у селі в теплу пору року.

Сьогодні вони принесли на сесію обласної ради підписи мешканців селища, аби депутати розібрались із проблемою і кінець-кінцем вирішили її.

Із проблемою люди борються вже не перший рік, звертались майже у всі інстанції.

Мешканка села Світлана Гніденко каже, що запах іде, скоріше за усе, від заводу, який займається переробкою шкіри. До того ж, люди живуть біля очисних споруд, які давно не ремонтувались та не модернізовувались.

За повідомленнями прес-служби «Свободи» селяни вже звернулись і до голови райадміністрації, і до нардепа Мирного. Сьогодні ж прийшли із проханням до депутатів обласної ради вплинути на ситуацію із екологічним фоном у селі.

Люди додають, що усі перевірки підприємств, які працюють біля Клітчина, закінчують тим, що порушень у них не виявляють. Утім, як відомо, про перевірку попереджають завчасно, і заводи мають можливість зупинити виробництво.

«З питанням треба розбиратись. Якщо це питання до міських очисних споруд, то нехай місто займеться ним», – каже голова облради Віталій Француз.

Депутати на сесії вислухали мешканку Клітчина та пообіцяли зайнятись питанням.

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here