Home Місто Люди, які живуть без ліфтових карток, платять до 20 гривень із квартири....

Люди, які живуть без ліфтових карток, платять до 20 гривень із квартири. ВІДЕО

112

Користуванням ліфтами у Житомирі може бути дешевшим і без карток . У цьому переконані депутати від «Фронту змін». Вони вимагають повної відміни ліфтових карток у місті, повідомляє Союз-ТВ.

Відповідний проект рішення зареєстровано на розгляд чергової сесії міської ради, яка відбудеться 28 березня.

Депутат обласної ради від Фронту змін і член міськвиконкому Сергій Сухомлин пояснює це існуванням у Житомирі міфу про те, що ліфти зупиняться взагалі. Тому, разом із колегами, пропонує комплекс заходів, які змінять порядок утримання та управління ліфтами.

Те що без карткоматів повноцінне життя ліфтів можливе доводить приклад будинку на Гоголівській, 9. Торік тут за державний кошт та дольової участі людей, замінено 3 ліфти. За рік роботи підйомник зупинявся максимум на кілька годин. Плата за ліфт стала меншою, правда тепер вона стосується усіх.

Запровадження ліфтових карток у Житомирі було вимушеним кроком, коли рівень проплат населення за комунальні послуги був низьким, сьогодні картки себе пережили, а фірми, які обслуговують ліфти , наживаються на завищених тарифах , – переконаний Сергій Сухомлин.

Аби відміна ліфтових карток пройшла безболісно і зберегла дієвість наявних у місті підйомників, Сухомлин із однопартійцями пропонує діяти поетапно : повністю відмінити ліфтові картки, оголосити конкурс на те, хто буде їх обслуговувати , потім вартість обслуговування і користування підйомниками повернути у квартплату  і лише тоді знімати карткомати, аби забути про них назавжди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here