Головна Місто Майстер-класи, ігри, зустрічі з психологом: у Житомирі запрацював намет від Юнісеф

Майстер-класи, ігри, зустрічі з психологом: у Житомирі запрацював намет від Юнісеф

1016
0

У Житомирі на Новому бульварі 19 липня відкрили мобільну дитячу точку від ЮНІСЕФ. Це такий багатофункціональний намет, де малеча зможе з користю провести свій час. Поки дітки гратимуться у розвиваючі ігри, дорослі можуть поспілкуватися з психологом чи соціальним працівником. 

За словами голови ОВА, Житомирщина вже отримала від міжнародних партнерів близько 300 млн грн:

“Ми отримали від міжнародних партнерів загалом близько 300 мільйонів. Саме від Юнісеф 232 мільйони грошової допомоги. Звісно, це ж не лише про гроші – вони роблять такі креативні речі для житомирян, дітей чи переселенців. Сьогодні відкрили такий шар для діток  й навіть дорослі можуть отримати допомогу психолога чи соціального працівника. Це не останній проєкт в нашій області, адже саме Житомирська область – одна з лідерів по взаємодії з міжнародними донорськими організаціями”.

Базалицький Максим, регіональний менеджер Юнісеф, розповів, що тут можуть допомогти отримати допомогу від організації:

“У місті Житомирі розміщена така точна Юнісеф – Open space. Ми надаємо допомогу як і батькам, так і дітям. Для малечі тут багато розваг – розмальовки, розвиваючі іграшки, майстер-класи. Дорослі можуть отримати безкоштовно консультацію психолога чи соціального працівника. З часом ми будемо доповнювати графік майстер-класів та розваг для малечі”.

Олеся переїхала з Харкова декілька місяців потому. Місто дуже обстрілювали, у їхній квартирі вибило вікна й вона була змушена поїхати в більш безпечне місце. 

У Житомир переїхали декілька місяців  тому. Дорога була важкою, адже коли ми їхали, нас обстрілювали. Тут трохи спокійніше, не так часто сирени й поки тихо. Мої діти не мають паніки чи страху. Як тільки чують тривогу, біжать в укриття чи коридор. Для мене Житомир, як рідний все – доступно й таке рідне. Цей захід необхідний, можна розслабитися й донька може відволіктися”, – розповіла переселенка.

Маленькій доньці Олесі подобається намет, особливо пазли та іграшка в формі змії.

Я приїхала з Харкова. Коли чую сирени, мені не страшно, бо одразу біжу до мами й питаю, що робити. Потім беру братика й ми граємося в коридорі, або сидимо тихо. Мені тут подобається складати пазли та гратися, тут багато іграшок”, – каже 6-річна Олена. 

Житомирянка Надія проходила повз й випадково побачила такий простір. Зайшли з донькою поцікавитися.

“Випадково проходили повз з моєю півторарічною донькою. Зайшла з цікавості, мені розповіли, що це такий простір для дітей. Моя донька побачила м‘ячі й відразу почала гратися ними. Мені здається, що таке потрібне для дітей – це для них розрядка. Але головне – це правила безпеки. Якщо буде сирена, одразу заберу дитину й побіжимо в укриття”. 

Намет працює з 10 до 20:00 безкоштовно.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here