Home Місто Маленький житомирянин може стати інвалідом без слухового імплантату

Маленький житомирянин може стати інвалідом без слухового імплантату

148

Батьки Максима Рослика із Житомира благають про допомогу. Хлопчик, якому 2,5 рочки, після низки простудних захворювань втратив слух, повідомляє ТСН.

Максим народився цілком здоровим хлопчиком. Але у два роки перехворів на ангіну, запалення легенів та бронхіт. Імовірно це й дало ускладнення на слух – Максим перестав чути. Діагноз – двобічна хронічна сенсоневральна глухота 4-го ступеня.

На обстеження і слуховий апарат, а це 13 тисяч гривень, збирали гроші всією родиною. Та до пристрою Максим ніяк не може звикнути, увесь час знімає його з вушка. Через апарат може почути лише шуми, але не розрізняє голосів.

Хлопчика обстежували і обласні і столичні медики. Кажуть, Максим утратив слух більш як на 90 відсотків і цей процес триває. Єдине, що може врятувати слух дитини – це вживляння апарата, який стимулює слуховий нерв електричними імпульсами.

"Ще не все втрачено, якщо найближчим часом операція буде проведена, дитина матиме соціально адекватний слух і зможе повноцінно розвиватись", – каже обласний дитячий позаштатний сурдолог Наталія Матвієнко.

Операції зі вживляння слухового імплантату проводять за державною програмою безкоштовно, але цього року на програму не виділено жодної копійки. Черга, в якій Максим 131-й – стоїть на місці, а для хлопчика важливий кожен день.

"Сенс, щоб якісь результати були, то це тільки до 3-х років. Дитина розвивається, то щоб він зміг чути і розрізнити звуки, а потім навчитися і говорити", – каже матір Олена Рослик.

Мама Максима в декреті, батько за фахом – зварювальник, але через кризу без роботи. Тож зібрати 23 тисячі євро – саме стільки коштує слуховий імплантат – молода родина не в змозі.

"Ми звертаємося до усіх небайдужих, щоб допомогли подолати нам це горе, щоб з часом Максим зміг сам подякувати самостійно своїми словами", – благає мати.

Це найбільша мрія молодих батьків. Вони сподіваються, що завдяки небайдужим людям, Максим дуже скоро зможе почути світ.

Реквізити для допомоги: Карта ПриватБанку 4149 4978 4184 0814

Отримувач – Олена Рослик Номер телефони матері Максима 097 12 35 423

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here