Home Місто Малинчанка робить торти з підгузників

Малинчанка робить торти з підгузників

134

Сьогодні молодь переважно днями «зависає» в Інтернеті, марно «вбиваючи свій вільний час. Раніше хоч грали на вулиці, у м’яча, різні рухливі ігри. Нині молоді люди рідко знаходять собі заняття для душі.

Так не вважає 26-річна малинчанка Анастасія Гавриленко, яка власними руками із підручного матеріалу виготовляє справжню красу, – пише "Інфомалин". Закінчила дівчина школу-ліцей №1 імені Ніни Сосніної, затим – Київський національний торгово-економічний університет за спеціальністю «Товарознавець». Працювала контролером-ревізором державної фінансової інспекції в Києві. Нині – у декретній відпустці, виховує доньку Марію.

– У школі мені подобалось малювати, була активною у громадському житті школи, – почала наше знайомство Анастасія. А рік тому на сімейне свято своєї доньки я вирішила зробити подарунок своїми руками. І в мене вийшло. Сподобалось. Відтоді я почала займатись виготовленням красивих і ексклюзивних подарунків – букетів та композицій із цукерок, декілька поверхових тортів із підгузників та цукерок, ексклюзивних декоративних дерев – топіаріїв.

Торти із памперсів дуже «корисні» тим, що я їх, за бажання замовників, наповнюю подарунками для молодих мам – дитячою косметикою, предметами одягу, іграшками тощо. Люблю у вільний час, переважно вночі, коли донька лягає відпочивати, вишивати ікони бісером.

Зараз переважно дівчина займається виготовленням модного виду елементу декору інтер’єрів – деревця топіарії. Для його виготовлення потрібні сухоцвіти, атласні стрічки, керімака, бісер, декоративна сітка, мох, намисто, камінці тощо. В середньому висота європейського дерева, або дерева щастя, як його ще називають, сягає до 30 сантиметрів. Вони чудово виглядають на підлозі, поличках, столиках, барних стійках, у вітринах магазинів, можуть стати оздобленням будь-якого свята.

– Такі деревця набули нині популярності під час весільних обрядів у країнах Європи та США, – продовжила дівчина. Приживеться традиція дарувати такі незвичайні і по-своєму красиві і корисні подарунки і в нас, на Україні. Роботи дівчини вже із великим задоволенням ідуть на «ура» у Малині, Ірпені, Бучі, Києві.

Хобі це не з дешевих, але коли воно приносить душевну гармонію і радість, відмовитись від нього не можна. Взаєморозуміння і підтримку молода мама знаходить і серед своїх найдорожчих людей – чоловіка Михайла та доньки Марії, мами Олени Петрівни, батька, які всіляко намагаються їй допомогти і підтримати.

У жовтні минулого року робота Анастасії «Осінній букет» на Всеукраїнській виставці-продажі «Формула рукоділля», котрий проходив у сучасному виставковому конгрес-центрі «КиївЕкспоПлаза», здобула приз глядацьких симпатій. Майстер-клас Анастасії із виготовлення топіаріїв незабаром вийде на сторінках всеукраїнського журналу «Ручні чудеса». Нині роботи дівчини можна побачити і придбати в магазині «Париж» у Малині.

Життям дівчина йде впевнено, радіє кожному дню, бере від нього все, що можна. Для дівчини головне, щоб біля неї завжди були її рідні близькі люди, тоді і витвори її стають наділені частинкою її душі і серця. Детальніше познайомитисьіз роботами дівчини можна на персональних сторінках дівчини «Вконтакте» та «Однокласниках».

У найближчому майбутньому мріє Анастасія відкрити у Малині магазин товарів для рукоділля. Її роботами постійно милуються кияни на різноманітних виставках. Тож хай щастить, тобі Анастасіє, у всіх твоїх починаннях.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here