Home Місто Матеріальну допомогу на відновлення дахів виплатять жителям Бердичівщини, будинки яких постраждали від...

Матеріальну допомогу на відновлення дахів виплатять жителям Бердичівщини, будинки яких постраждали від граду

164

Наразі здійснюється підготовка Порядку, відповідно до якого жителям Бердичівського району, чиї будинки постраждали від граду, буде виплачено матеріальну допомогу на відновлення дахів.

Про це повідомив голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський.

За його словами, кошти з резервного фонду області у сумі 1,5 млн грн надійшли до районного бюджету минулого тижня. Наразі здійснюється підготовка Порядку, за яким жителі району зможуть отримати компенсацію для відновлення даху у пошкоджених градом будинках. Паралельно уточнюється реєстр осіб, в якому зазначається, яких збитків завдала негода будинку та яку допомогу сім’ї вже надали.

Едуард Томашевський зазначає, що Порядок буде затверджено депутатами районної ради на сесії, яка запланована на цю п’ятницю, 20 жовтня.

Після затвердження Порядку, яким визначається середній розмір компенсації для осіб для відновлення дахів пошкоджених будинків, жителі району отримають матеріальну допомогу відповідно до наданих актів.

Нагадаємо, що шифером, який надали Бердичівщині інші райони, підприємства, забезпечили соціально незахищені верстви населення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here