Home Місто Майбутнє сексу: для оргазму досить буде натиснути Ctrl-Shift-O

Майбутнє сексу: для оргазму досить буде натиснути Ctrl-Shift-O

153

У майбутньому люди зможуть наносити на шкіру електронні схеми, які записуватимуть сигнали нервової системи під час сексу і потім програватимуть їх знову в будь-який зручний момент, вважає британський футуролог Йен Пірсон.

Науковець мріє про те, що такі чіпи можна буде імплантувати в мозок. Захотілося отримати оргазм? Це буде так само просто, як натиснути на клавіатурі Ctrl-Shift-O.

На його думку, це станеться приблизно в 2030 році. До того часу, прогнозує він, з’являться датчики, які зможуть виявляти і зображати у вигляді схем стимули, що створюють певні відчуття – рукостискання, обійми, секс.

Після цього вони за вашою командою так само стимулюватимуть нервову систему, тобто викликатимуть ілюзії тиску, тепла, руху.

Таким чином можна буде, зокрема, записувати і продавати відчуття знаменитостей. А, займаючись сексом, можна буде відчувати не тільки свої відчуття, але і відчуття партнера.

При цьому Йен Пірсон стверджує, що ці прогнози не голослівні, і посилається на нещодавній експеримент, проведений в Каліфорнійському університеті в Берклі (США).

Вчені записували активність мозку під час перегляду відеороликів, а потім відновлювали побачене. Тож, на думку футуролога, видається логічним припустити, що надалі можна буде записувати весь сенсорний досвід людини, а потім відтворювати його.

Детальніше свою концепцію Йен Пірсон викладе на конференції "Якщо" Королівського географічного товариства, яка пройде в Лондоні 25-26 листопада.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here