Home Місто Майстрів народної творчості зобов’язали взяти участь у святі «Майстерний червень», що пройде...

Майстрів народної творчості зобов’язали взяти участь у святі «Майстерний червень», що пройде на Новому Бульварі

157

З метою відродження традиційного народного мистецтва, розвитку сучасного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Поліського краю Житомирський обласний Центр народної творчості започаткував з 2009 року проведення у місті Житомирі протягом червня місяця обласного свята декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень».

ІY обласне свято декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» відбудеться 23 червня 2013 року за адресою місто Житомир, Новий Бульвар, 4. Початок о 13 годині.

До участі у святі запрошуються майстри-аматори традиційного народного, сучасного декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, без вікових обмежень.

Участь майстрів, які мають почесне звання «Майстер народної творчості» – обов’язкова.

Кожен район області представляє на свято довільну кількість експонатів за   видами декоративно-прикладного мистецтва: вишивка, художнє ткацтво, різьблення, бондарство, випалювання на дереві, художня кераміка, ужиткове гончарство, декоративний розпис, скло, мосяжництво (вироби з кольорових металів), гравірування по металу, шкіряні вироби, соломоплетіння, інкрустація з соломи, витинанка з паперу, розпис тканини технікою батік, лозоплетіння, рогозоплетіння, плетіння з бісеру, пластичні маси, лялькарство, писанкарство, художнє ковальство, народний розпис.

Заявки на участь у Фестивалі закликають надсилати на електронну адресу Житомирського обласного Центру народної творчості tvorchist@tvorchist.com.uaза 10 днів до дати проведення Свята за формою, що додається.

Контактний телефон 0-412-24-28-40.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here