Home Місто Майже півсотні нових тролейбусів з’явиться у Житомирі наступного року

Майже півсотні нових тролейбусів з’явиться у Житомирі наступного року

117

 Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Житомирської міської ради. Таке рішення  підтримали 24 депутати під час засідання 42 сесії Житомирської міської ради 8 листопада.

«Призначити комунальне підприємство «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради (надалі – «Позичальник»), що знаходиться за адресою: вул. Вітрука 11, м. Житомир, 10025, Україна, відповідальним виконавцем інвестиційного «Проекту  модернізації громадського тролейбусного транспорту м. Житомир»», – йдеться в рішенні.

Мета кредиту – інвестиції в модернізацію та покращення інфраструктури громадського електротранспорту міста Житомира. Рішення передбачає:

Надання кредиту у розмір – до 10 000 000,00 (десять мільйонів) євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок Позичальника, у тому числі транш 1 на суму до 9,0 мільйонів євро за рахунок коштів ЄБРР та транш 2 на суму до 1,0 мільйону євро за рахунок коштів ЄБРР з Фонду чистих технологій (надалі – ФЧТ). Всього на реалізацію проекту передбачається 12 мільйонів євро, з яких 2 мільйони грантова складова від Фонду EU NIF на розширення контактної мережі.

Строк погашення кредиту –13 років, упродовж яких кредит має бути повністю сплачений рівними платежами  кожні шість місяців (20 платежів) після завершення пільгового періоду відтермінування повернення коштів, що становить три роки.

Ознайомитись з істотними умовами договору можна тут.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук розповів, що кошти передбачено на закупівлю близько 50 тролейбусів, миючого комплекту та обладнання для обслуговування нового рухомого складу.

«Плануємо до кінця року підписати кредитну угоду та оголосити тендер на закупівлю», – сказав Дмитро Ткачук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here