Home Місто Медичний заклад Житомира отримав унікальне обладнання

Медичний заклад Житомира отримав унікальне обладнання

106
0
Лікувальний апарат ударно-хвильової терапії передали Житомирському обласному медичному центру вертебрології та реабілітації. Використання цього апарату не лише покращить якість діагностики, а й прискорить сам процес лікування, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
За допомогою апарату можна ліквідувати больовим синдром, зняти запалення, відновити рухи в суглобах без анестезії і ліків, запобігти подальшим загостренням.
 
Апарат забороняється використовувати для лікування людей із інфекційними та серцево-судинними захворюваннями, онкопаталогіями, вагітних жінок, а також дітей, оскільки можливий негативний вплив на зону росту, розповів головний лікар центру Микола Гуз.

Досі таке обладнання було лише у великих ортопедичних центрах, кількох санаторних і реабілітаційних медичних закладах Львова, Одеси, Києва та Харкова. А відтепер і на Житомирщині впроваджуватимуть практику лікування ударно-хвильової терапії, що вже понад 70 років використовується в усьому світі. 

Загальна вартість цього пристрою становить 146 тис. 200 грн. – 90 тисяч виділила обласна влада, а 65 тис. 200 грн. – кошти благодійного фонду «Заложники Чорнобиля».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here