Home Місто Мер у соцмережі пише про відновлення водопостачання, але люди готуються до перекриття...

Мер у соцмережі пише про відновлення водопостачання, але люди готуються до перекриття дороги

111

Поки житомиряни у соцмережах планували з учорашнього дня акцію протесту, під час якої мають перекривати сьогодні з 15.00 перехрестя Щорса-Ватутіна, вимагаючи від місцевої влади вжити заходів по відновленню водопостачання у трьох районах міста, міський голова на своїй сторінці у соцмережі о 12. 00 запевнив, що уже найближчим часом водопостачання у місті буде відновлено. Більше того, аналогічне повідомлення поширила прес-служба міськради на своєму сайті раніше.

Втім, житомиряни,які чотири дні сиділи без води кажуть, що поки від наміру перекривати вулицю не відмовляються. Тим паче, води поки теж нема. Відзначають, що якщо вода зявиться до 15.00 чи під час акції, то, може, й розійдуться. Проте, люди відзначають, що поки вони не почнуть діяти і нагадувати про свої потреби, воду будуть відключати без попередження по кілька разів на місяць і нікому до цього не буде діла.

Те, що воду обіцяти почали сьогодні, мітингувальники повязують лише з тим, що їм вдалося злякати чиновників, поширюючи інформацію про акцію.

"Злякалися і заворушилися. У робочі дні мовчали, а тут  в неділю надумали разом із святкуванням Дня захисту дитини, відновлювати водопостачання. Ми уже зверталися у Водоканал неодноразово, у мерію та навіть Кабмін зі скаргами. Вийшли сюжети про відсутність води в місті і на центральних каналах. Керівництву нашогом міста має бути соромно, а вони, коли вже люди піднялися, почали нас обіцянками про відновлення водопостачання закидати. Де вони раніше були? Чому не звернулися до людей нормально і не пояснили чому нема води, коли зявиться. Все робиться у них тишком-нишком, а тепер думають люди їм повірять?" – відзначає одна з активісток запланованої акції на наше звернення у соцмережі.

Жінка впевнена, що води сьогодні може й не бути, а на сайті міськради під вечір опублікують інформацію про те,що влада зробила все можливе і робота продовжиться завтра. За такою схемою чиновники, ймовірно, хочуть уникнути акції на Щорса-Ватутіна  і показати,що ще здатні на щось впливати.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here