Головна Місто Мер закликає житомирян виходити до Житомиргазу проти підняття тарифу

Мер закликає житомирян виходити до Житомиргазу проти підняття тарифу

825
0

Мер Житомира Сергій Сухомлин закликає житомирян прийти у понеділок 25 жовтня об 11:00 до АТ «Житомиргаз» та виступити проти підняття тарифу на розподіл природного газу.

«Ми повинні зібратися громадою у понеділок біля «Житомиргазу» і рішуче висловити свою позицію. Є підписаний Меморандум, аби люди критично не відчули на собі різницю між закупівлею газу та ціною у платіжках, а є монополіст, який закладає собі мільйонні прибутки.

Підприємство «Житомиртеплокомуненерго» свідомо не піднімає ціну на теплопостачання, щоб уникнути навантаження на кінцевого споживача, на кожну конкретну людину. А монополіст закладає собі у тариф  334 мільйони прибутку!», – зазначає Сухомлин.

Мова йде про підняття тарифу у 2,5 рази, що планують оголосити на громадських слуханнях 25 жовтня.

Нараз ціна за транспортування газу для населення та підприємств складає 2, 016 грн. Після підняття тарифу, вона зросте до 5,028грн за метр кубічний.

Мер говорить, що автоматично це збільшить платіжки на 600 – 900 гривень на місяць.

Для теплокомуненерго такий крок призведе до того, що заплановані нарахування у 110 млн грн виростуть до 275 мільйонів у наступному році, що означатиме повну відсутність фінансування доріг, скверів, парків тощо.

Нагадаємо, нещодавно мер заявляв, що тариф на опалення для житомирян не зросте.

Читайте також: Влада підніме вартість проїзду в Житомирі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here