Головна Місто Мер Житомира пропонує дітям відпочивати взимку у ”Супутнику”

Мер Житомира пропонує дітям відпочивати взимку у \”Супутнику\”

103
0

Житомирський міський голова Володимир Дебой вважає за доцільним організувати у таборі "Супутник" в зимовий період відпочинок для дітей під час канікул та приймати відпочивальників на вихідні дні. Таким чином табор не буде пустувати взимку. Для цього необхідно впорядкувати, утеплити корпуси у таборі, каже міський голова.

Цього року  вперше, завдяки командному підходу, тісній співпраці усіх причетних до оздоровлення виконавчих органів, організацій, служб належним чином організовано відпочинок у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник», повідомив директор комунального підприємства «Реклама» Володимир Шуст.

Так, у 2010 році на підготовку табору до прийому дітей витрачено 700 тис. грн. та оздоровлено 390 дітей. У 2011 році на впорядкування табору виділено 801 тис. грн., а оздоровлено 615 дітей. На одну дитину виділялось 35 грн. на харчування проти 30 грн. в минулому році й організовано 6-ти разове харчування, коли у 2010 році дітей годували 3 рази на день. Такі зміни стали можливі завдяки налагодженню співпраці безпосередньо з виробниками.
 
Наступне літо при злагодженій роботі дозволить забезпечити функціонування чотирьох змін і збільшить кількість дітей для оздоровлення.
 
 Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here