Головна Місто Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

Мер Житомира вручив ключі від квартири хлопцю-сироті

165
0

Перед початком засідання виконавчого комітету 15 січня міський голова Сергій Сухомлин вручив ключі від житла молодому хлопцю з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Приємно починати засідання виконкому з таких позитивних моментів. Сьогодні вручив ключі від квартири молодому хлопцю Костянтину. Цьогоріч він закінчує Будівельний коледж Житомирського національного агроекологічного університету і от-от у хлопця почнеться доросле життя. Власне житло – хороший старт», – зазначив Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фесбуці.

Помешкання по вул. Лесі Українки включене до житлового фонду соціального призначення та надане на праві користування Костянтину як особі із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі воно повністю облаштоване меблями та необхідною побутовою технікою.

Житло було придбано за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів.

«Вперше виконавчий комітет міської ради здійснив придбання соціального житла для особи із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів згідно регіональної (комплексної) цільової Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018–2021 роки та Програми забезпечення та захисту прав дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки», – повідомила Ольга Бібла, начальник служби (управління) у справах дітей міської ради. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here