Home Місто Михайлівську прикрасять новорічними парасольками, а на майдані Корольова діятиме Резиденція Святого Миколая

Михайлівську прикрасять новорічними парасольками, а на майдані Корольова діятиме Резиденція Святого Миколая

588

 Жодне зі свят так асоціюється з дивом, як новорічно-різдвяний час. Житомиряни, як і всі українці, в очікуванні приємних турбот, веселих розваг і чарівних миттєвостей. Цьогоріч програма святкувань у Житомирі проходитиме в дусі  казковості та духовності.

«Ми розпочинаємо програму з 19 грудня – на День Святого Миколая. На гостей чекатимуть  кавери відомих хітів від естрадно-духового оркестру “Сурми Полісся”, виступи  житомирських вокалістів: В’ячеслава Жили, Олександра та Яніни Яремчуків, Артема Кондратюка;   концерт відомого гурту «Mad Heads». Головна цікавинка цього року — справжня жива 15-ти метрової ялинки. Стиль прикрашання ялинки, як і всіх заходів — теплі різдвяні вогні, традиційні різнокольорові гірлянди»– розповідає Наталія Чиж, секретар міської ради.

Читайте також: В центрі Житомира встановлять живу 15-ти метрову ялинку

Святкові локації будуть розміщені на вулиці Михайлівській: це і казкові фотозони, Різдвяна шопка, арт-інсталяція «Різдвяна панчоха»,  виставка новорічних ялинок – «Казковий ліс». Головна пішохідна вулиці міста – Михайлівська буде повністю прикрашена святковою ілюмінацією та чарівними парасольками.

На майдані Корольова буде розміщуватися Резиденція Святого Миколая, дитячі каруселі та виставки народних майстрів. 

Читайте також: Програма відзначення новорічних та різдвяних свят у Житомирі

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here