Home Місто Міліціонери проведуть майстер-клас з самозахисту

Міліціонери проведуть майстер-клас з самозахисту

98
Правоохоронці обласного управління УМВС запрошують на День відкритих дверей, який відбудеться 5 травня з 10.00 до 16.00 год. за адресою м. Житомир, вул. Старий Бульвар, 5/37.
 
Житомиряни матимуть можливість ознайомитися як зі спеціальною автотехнікою та спецпристроями, що використовуються у повсякденній роботі працівників міліції області, так і з вилученими з обігу зразками контрафактної та фальсифікованої продукції, фальшивими грошовими купюрами. 
 
Окрім того, кожен бажаючий зможе записатись у групу для проходження курсу навчання з отримання навичок самозахисту, повідомляє прес-служба УМВС області.
 
Випускникам  загальноосвітніх навчальних закладів та їхнім батькам буде надана вичерпна інформація про порядок прийому на службу в органи внутрішніх справ та навчання у вищіх учбових закладах системи МВС України. 

І житомирянам, і гостям нашого міста буде цікаво познайомитися з історією житомирської міліції, представленої в оригінальних експонатах та документах музею УМВС України в Житомирській області. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here