Home Місто Мільйони гривень цьогоріч витратили на ремонт автодоріг «Житомир – Бердичів» та...

Мільйони гривень цьогоріч витратили на ремонт автодоріг «Житомир – Бердичів» та «Житомир – Чернівці»

174

На урочистостях з нагоди Дня автомобіліста, що відбулися 23 жовтня у залі обласної державної телерадіокомпанії відзвітували про ремонт автодоріг «Житомир – Бердичів» та «Житомир – Чернівці», на який у межах області було виділено 235 млн. грн. та 30 млн. грн. відповідно, – повідомляє прес-служба облради.

Від імені обласної ради, її голови Йосипа Запаловського, депутатського корпусу Житомирщини працівників автомобільного транспорту привітав перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков. Він подякував усім працівникам галузі за наполегливу працю та зазначив, що від якості роботи автотранспортної галузі значною мірою залежить економічний і соціальний розвиток області, здоров’я і життя людей.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук який у своєму виступі поінформував учасників зібрання про розвиток промисловості в області та, зокрема, галузі транспорту. Так, за січень-вересень 2013 року послугами пасажирського транспорту скористалось 88,7 млн. осіб. Пасажирооборот збільшився на 5,8 % і склав 1,9 млрд. пас. км. Автотранспортом області перевезено 52,3 млн. осіб. Автобусами фізичних осіб-підприємців скористалось 31,9 млн. осіб. За січень–вересень 2013 р. вантажним транспортом області перевезено 17,7 млн. тонн вантажів, що на рівні 2012 р. Автотранспортом області у звітному періоді доставлено споживачам 4,6 млн. тонн вантажів, вантажооборот склав 530,7 млн. тонн км.

Водіїв та керівників автотранспортних підприємств Житомира привітав також  Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Кращим працівникам галузі Сергій Рижук, Володимир Арешонков та Володимир Дебой вручили грамоти та грошові винагороди. Професійне свято автомобілістів і дорожників у цьому році припадає на неділю, 27 жовтня.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here