Home Місто Мінрегіон затвердив будівництво 14 амбулаторій на Житомирщині

Мінрегіон затвердив будівництво 14 амбулаторій на Житомирщині

113

Житомирщина готова добудівництва нових сільських амбулаторій – вже відведені земельні ділянки, є кадастрові номери та проектно-кошторисна документація.

Так згідно наказу Мінрегіону за рахунок субвенції з державного бюджету у 2018 році фінансуватимуться заходи, спрямовані  на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості. Наразі Житомирській області Мінрегіон вже затвердив перелік з 14 амбулаторій.

«На ці амбулаторії вже визначені земельні ділянки, присвоєні кадастрові номери та виготовлена проектно-кошторисна документація. Оголошуються тендери», – зазначає заступник голови облдержадміністрації Роман Щебетов.

Після проведення всіх тендерних процедур найближчим часом будівництво амбулаторій розпочнеться у таких населених пунктах області: 

– с. Гришківці  Бердичівського району;

– с. Райгородок Бердичівського району;

– с. Сінгурі Житомирського району;

– с. Липне Любарського району;

– с. Нові Вороб’ї Малинського району;

– с. Борщів Радомишльського району;

– с. Білилівка Ружинського району;

– с. Високе Високівської ОТГ;

– с. Підлуби Ємільчинської ОТГ;

– с. Квітневе Квітневої ОТГ;

– с. Краснопіль Краснопільської ОТГ;

– с. Покалів Овруцької ОТГ;

– с. Хочине Олевської ОТГ;

– с. Сонячне Оліївської ОТГ.

«На розгляд та затвердження комісії Мінрегіону вже направили ще 8 амбулаторій», – розповідає Роман Щебетов.Відмітимо, що 14 амбулаторій, перераховані вище, входять до переліку перших АЗПСМ нового типу, які цьогоріч почнуть будувати на Житомирщині в рамках реалізації ініціативи Президента України «Сільська медицина». 

 

Нагадаємо, що будівництво сільських амбулаторій нового типу відбуватиметься за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

 

Центри надання первинної медичної допомоги у селах будуть оснащені усім необхідним обладнанням, автомобілями та швидкісним Інтернет-зв’язком для впровадження телемедичних послуг. Таким чином лікарі зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here