Home Місто Міський голова вбачає проблеми місцевих бюджетів у недофінансуванні

Міський голова вбачає проблеми місцевих бюджетів у недофінансуванні

70
Житомирський міський голова Володимир Дебой вважає, що місцеве самоврядування необхідно реформувати. Це стосується, зокрема, і формування та виконання місцевих бюджетів. Про це керівник Житомира заявив під час обговорень проблем та перспектив місцевого самоврядування із Савіком Шустером.
 
Житомирський міський голова Володимир Дебой зауважив: однією із основних проблем місцевих бюджетів є недостатнє фінансове забезпечення на виконання делегованих державою повноважень та необхідність фінансування із місцевих бюджетів галузей освіти, медицини, соціального захисту, компенсації пільгового перевезення, що є по суті – функціями держави.
 
Володимир Дебой підкреслив, що ці кошти могли б нині спрямовуватися на житлово-комунальне господарство, яке особливо потребує модернізації, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Щодо модернізації системи ЖКГ керівник Житомира упевнений: держава повинна підтримувати проекти з енергоефективності. Саме такий проект планує реалізувати Житомир, якому ЄБРР готовий надати 10 млн.євро кредиту, а Фонд Е5Р – 5 млн.євро безповоротного гранту на запровадження енергоефективного підходу у теплопостачанні міста.
 
Нагадаємо, під час урочистостей до 20-річчя Асоціації міст України Предизент України Віктор Янукович запропонував залишати у бюджетах міст кошти, зекономлені в результаті реалізації проектів з енергоефективності.
 
«Для стимулювання впровадження у містах проектів з енергоефективності у Бюджетному кодексі має бути передбачена можливість залишати у бюджетах міст кошти, що були зекономлені в результаті упровадження таких проектів. Саме такі програми матимуть подальшу підтримку з державного бюджету»,  – сказав Віктор Янукович. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here