Home Місто Міський центр обліку бездомних осіб залучить безхатченків до ремонту майбутнього соціального центру....

Міський центр обліку бездомних осіб залучить безхатченків до ремонту майбутнього соціального центру. ВІДЕО

145

 Сьогодні, 17 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Одним із питань, яке були винесено на розгляд стала «Інформація про діяльність благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб». За словами Владислава Паламарчук, представника даної організації, найкращим показником їх роботи є те, що вперше у нашому місті не було зафіксовано випадків смерті та обмороження безхатченків у зимовий період.

 

Владислав Паламарчук, представник благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб»

 «На сегоднишний день, а вы знаете, что мы работали как круглосуточный пункт обогрева, суд мед экспертиза Житомира предоставила информацию, что у нас в город не зафиксировано ни одного замершего человека за зиму. У нас нет ни одного обмороженного. Нет и случаев ампутации конечностей изза обморожения.

У найближчих планах організації, створення соціального центру допомоги людям, які потрапили у скрутну життєву ситуацію. Та для реалізації цього задуму, необхідно закінчити ремонт будівлі, виділеної під центр. Тож Владислава Паламарчук, вніс пропозицію про те, щоб самі безхатченки, яких за адміністративні правопорушення відправляються на громадські роботи, допомагали їм з виконанням ремонтних робіт.

 

Владислав Паламарчук, представник благодійної організації «Міський центр обліку бездомних осіб»

«Это люди, которые отрабатывают административные нарушения. В конце февраля, моих двое подопечных центра идут на такие работы. Тоесть, их отправляют, например, в ЖЕК и они там песок перетаскивают и т.д. А у нас большущее помещение 500 км метров. К осени, мы планируем полностью запустить центр помощи людям, но там везде нужен ремонт. И вот я бы тогда не отпускал ребят на штрафные работы. Они приходить от туда уставшиеи соответственно я не могу с их что то требовать. А вот если бы хотябы этих 2 оставить… Я же не прошу 20,30 человек. Они бы у нас сработали и были под контролем».

Члени виконкому підтримали дану ініціативу та вирішили відправити офіційне звернення до кримінально-виконавчої інспекції з проханням залучення безхатченків саме до виправних робіт на користь майбутнього центру. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here