Home Місто Місячник безпеки руху проходить на Житомирщині

Місячник безпеки руху проходить на Житомирщині

133
Місячник безпеки дорожнього руху триватиме на Житомирщині з 1 по 31 серпня.
 
Пильна увага буде приділена виконанню заходів, що спрямовані на усунення причин і умов скоєння дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних умов для руху транспорту і пішоходів. У цей період мають привести в належний стан технічні засоби організації дорожнього руху, довести наявне освітлення вулиць і ділянок доріг до рівня, що його вимагають відповідні нормативи, організувати освітлення аварійних ділянок, повідомляє прес-служба УДАІ області.
 
Працівники ДАІ додатково перевірять технічний стан пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, що використовуються для перевезень дітей і пасажирів.
 
Інспектори проводитимуть цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху: швидкісного режиму руху, використання водіями та пасажирами ременів безпеки тощо.
 
В автотранспортних підприємствах, колективах різних установ та організацій співробітники Державтоінспекції проведуть бесіди та зустрічі, де ще раз позначать важливість дотримання виконання вимог Правил дорожнього руху.
 
Загалом цього року в Україні сталося понад 15 тис. ДТП з потерпілими. У аваріях загинуло майже дві з половиною тисячі людей. У середньому щодоби на автошляхах гине 11 осіб, ще 87 – отримують травми.

Кожна четверта автопригода відбувається унаслідок перевищення швидкості руху, а кожна п’ята – через порушення правил маневрування. Більшість з них – це свідоме порушення Правил дорожнього руху. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here