Головна Місто Міжнародні спостерігачі задоволені перебігом виборів на Житомирщині

Міжнародні спостерігачі задоволені перебігом виборів на Житомирщині

84
0

В УМВС України в Житомирській області відбулася зустріч міжнародних спостерігачів з Канади з керівництвом обласної міліції, під час якої іноземці поділились своїми враженнями від організації та проведення виборів. Активна співпраця з громадськістю та послідовність дій правоохоронців у забезпеченні належного правопорядку принесли позитивні результати.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Довгострокові спостерігачі Канадської місії спостереження за позачерговими виборами Президента України Жак Морно та Андреа Крістіан Кардаш вдруге зустрілись з очільником міліції Житомирщини Юрієм Демяненком, щоб почути оцінку правоохоронців перебігу виборчого процесу на Житомирщині та поділитись власними баченнями.

Відтак, керівник УМВС проінформував міжнародних спостерігачів про організацію охорони громадського порядку на території області, відзначивши також, що 200 працівників міліції Житомирщини працювали на правопорядок під час волевиявлення людей у Луганській області. В обох регіонах правоохоронці із завданнями справились, жодних серйозних правопорушень не допустили.

Окремо головний міліціонер Житомирської області відзначив надзвичайну активність добровільних помічників міліції під час виборів.

– Узагальнюючи результати, відмітити варто три позиції: прозорість проведення волевиявлення, активність виборців та щира громадська допомога міліції, – поділився враженнями Юрій Демяненко.

Напередодні виборів близько тисячі громадських активістів заявили про бажання разом з міліціонерами забезпечувати громадський порядок на дільницях, а безпосередньо 25 травня їх стало ще більше.

У свою чергу, розповів про результати перебування на Житомирщині й представник місії:

– Ми побували на багатьох виборчих дільницях. Нині формуємо звіти. За нашими спостереженнями волевиявлення людей проходило вільно, спокійно й у нормальних умовах. Належний правопорядок було забезпечено, – зазначив Жак Морно. – Бажаємо, щоб усі міліціонери Житомирщини якнайшвидше повернулися з «гарячих місць» держави й продовжили працювати для людей.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here