Головна Місто Мобілізовані працівники ПАТ «Житомиргаз» збережуть своє робоче місце і зарплату

Мобілізовані працівники ПАТ «Житомиргаз» збережуть своє робоче місце і зарплату

125
0

З 1 квітня 2014 року набрав чинності Закон України, відповідно до якого мобілізовані співробітники ПАТ «Житомиргаз» зберігають займану посаду та середню заробітну плату по підприємству. Таким чином, компанія забезпечує додаткові трудові гарантії усім своїм працівникам, які призвані до лав Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Житомиргаз».

Після оголошення в Україні часткової мобілізації 31 працівник підприємства отримав повістку та проходить службу у військкоматах та військових частинах. Трудові книжки цих працівників лишаються на підприємстві, а після завершення особливого періоду (зокрема мобілізації) вони продовжить працювати на своїй посаді.

«Виконуючи норми закону про військову службу, ми також несемо відповідальність за  забезпечення в умовах мобілізації сталої роботи підприємства.  Тому робоче навантаження, що виникло в результаті відсутності мобілізованого співробітника, буде розподілене між працюючими співробітниками з дотриманням умов колективного договору», – зауважує голова правління Валентин Ющенко.

ПАТ «Житомиргаз» з розумінням ставиться до нової для України ситуації щодо мобілізації і забезпечує організацію роботи підприємства таким чином, щоб залучення працівників до лав збройних сил не порушувало ні трудового процесу, ні прав призовників.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here