Home Місто Молодик з Житомирщини хотів покінчити з життям у столиці. ВІДЕО

Молодик з Житомирщини хотів покінчити з життям у столиці. ВІДЕО

107

Чоловік, який збирався стрибнути з Моста закоханих у центрі Києва, передумав вчиняти самогубство.

Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця події.

"Я працював помічником повара… Мені 20 років… З Житомирської області… Сьогодні з товаришем працювали на демонтажі, і була вже остання грань. Вже я сьогодні був на грані зриву", – розповів горе-самогубця, який назвався Віктором.

Також чоловік зізнався, що від суїциду його врятував простий охоронець кафе Сергій, який спілкувався з ним понад дві години, які він стояв на краю моста.

"Сьогодні ледь не скоїв дурницю", – заявив Віктор.

Водночас чоловік звинуватив поліцейських у тому, що вони зіпсували його життя.

"Я хочу покарати тих, які заслужили на це – Житомирська область, Романівський райвідділ, весь райвідділ, крім деяких людей. Мене підставили за статтею 121, ч. 2 (Умисне тяжке тілесне ушкодження – прим.ред.)… Думаєте, приємно три доби в райвідділку, навіть не в "мавп’ятнику", а в кабінеті сидячи спати. Коли рідній мамі все одно, бо вона п’є… Думаєте, приємно це все? Життя вже набридло… Ви в райвідділку не були, кийками не отримували, лампочки вкручувати не змушували… Морального тиску того не знаєте", – зазначив він.

Окрім цього чоловік відмовився від медичної допомоги, проте лікарям вдалося вмовити його зайти до машини екстреної допомоги.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here