Home Місто Музей міліції відкрили у Житомирі

Музей міліції відкрили у Житомирі

175
0

В управлінні МВС України в Житомирській області відбулося урочисте відкриття музею міліції Житомирщини. 

Експозиція музею налічує понад 1,5 тисячі експонатів, що розміщені по історичному принципу: з часу створення і перших «городових», з їх фото та іменами, і до сьогодення з його непростими буднями та миротворчими місіями.
 
Окремо представлені зразки форменого одягу, зброї та транспортних засобів міліції різних часів. Відновлені робочі місця та навіть кабінети колишніх поліцейських, окремі елементи перших чергових частин та багато інших цікавинок.
 
В основі експозиції закладено матеріал музею 1976 року, однак він значно доповнений новими зразками, які дарували ветерани, працівники органів внутрішніх справ, навіть приватні колекціонери. Деякі експонати куплені в антикварних магазинах.
 
Серед унікальних цікавинок, наприклад, медалі на шинелі городового Житомира початку минулого століття «За усердие» и «За беспорочную службу в полиции», повідомляє прес-служба УМВС області.
 
Історія музею міліції Житомирщини розпочалася ще у 1976 році. Тоді було створено першу експозицію і містилась вона в одній з кімнат обласного управління. Згодом музей декілька разів змінював місце розташування і навіть упродовж певного часу взагалі не функціонував.
 
У 2007 році окремі експонати музею перенесли до вестибюля адміністративного приміщення УМВС, однак мало пристосована для потреб музею зала не відповідала нагальним вимогам.
 
Рішення про виділення окремого просторого сучасного приміщення та створення нової експозиції було прийнято керівництвом на початку 2012 року і робота закипіла. Відтак, 6 вересня музей міліції Житомирщини було відкрито.
 
Previous articleУкраїнцям заборгували мільярд гривень зарплати
Next articleЛуценко дивиться новини і читає газети. Інтернет-роздруківки заборонені

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here