Home Місто На базі обласного госпіталю обладнають «Реабілітаційний центр» для учасників АТО з...

На базі обласного госпіталю обладнають «Реабілітаційний центр» для учасників АТО з Житомирщини

104

На своїй сторінці у соцмережі керівник БФ «Бойове Братерство кіборгів» Валерій Логінов повідомив про створення на базі обласного госпіталю для ветеранів війни у Бердичеві «Реабілітаційного центру учасників АТО».

Зокрема, він пояснив, що таке рішення убло прийнято у ході робочої зустрічі із головою Житомирської ОДА Сергієм Машковським.

До запису також прикріплений лист головного лікаря госпіталю Павла Журбенка, де зазанчається, що під центр переобладнають палати у неврологічному відділенні – 20 ліжок, а також додатково проведуть ремонт в кабінеті психолога і забезпечать зарплатнею працівників – трьох лікарів і двох медсестер.

«Реабілітаційному центру учасників АТО бути.  Таке рішення було прийнято сьогодні на робочому засіданні у голови Житомирської ОДА після тривалого обговорення та розгляду різних пропозицій.  Центр буде створено на базі неврологічного відділення обласного шпиталю для ветеранів війни Житомирської обласної ради», – написав Логінов.

Нагадаємо, що при Житомирській ОДА майже рік діє Центр допомоги учасникам АТО, роботу якого координує волонтерка Юлія Толмачова. Під час нещодавньої зустрічі представників різних релігійних конфесій вона запропонувала створити в місті Центр для психологічної реабілітації демобілізованих бійців. У такому закладі вони змогли б стаціонарно перебувати по 10 днів і при потребі до них приходили б священослужителі.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here