Home Місто На дорогах Житомирщини водії рвуть шини та гнуть литі диски

На дорогах Житомирщини водії рвуть шини та гнуть литі диски

За п’ять місяців 2013 року в Україні через погану якість доріг сталося 598 ДТП, в яких загинуло 28 осіб.

Про це "Вестям" розповіли в ДАІ, уточнивши, що 256 аварій сталося на дорогах, а 342 – на вулицях міст.

"Наслідки подій в містах і на трасах незрівнянні, через швидкість, – каже Володимир Резніков, заступник начальника Управління ДАІ МВС України. – Так, на автошляхах загинуло 24 людини, 102 травмовані. У той час як на вулицях це чотири і 27 осіб відповідно".

На якість українських доріг скаржаться водії вже давно.

Так, 30-річному Андрію Ніколенку в квітні довелося ночувати у своєму Lanos на узбіччі, по дорозі з Хмельницького до Києва.

"70 км дороги, між Житомиром і Кутище дорога не змінювалася – яма на ямі, до 20 см, ніяких знаків, пил, ні розмітки, – згадує Андрій. – В якийсь момент не вдалося загальмувати перед ямами, порвав покришку, погнув литий диск. Поставив запаску, але через кілька кілометрів потрапив в іншу яму, з гострими краями: ще один погнутий диск і спущене колесо! Поїхав по узбіччю, 20 км/год, натрапив на кам’яну брилу. У підсумку на обох спущених колесах дістався до села Висока Піч і там, прямо на узбіччі, заночував. За ремонт заплатив 1 тис. грн".

Нагадаємо, взимку цього року у Києві з’явилися перші автомобілісти, які домоглися від "Київавтодору" великої компенсації за пошкодження своїх автомобілів через стан доріг. Зокрема, Юрію Чудновцю вдалося відсудити 25 тис. грн за те, що вилетів люк, який серйозно пошкодив йому днище фургона. А Станіслав Синюк домігся через суд виплати 37 тис. грн за ушкоджену на вибоїнах машину Honda.