Home Місто На фасаді школи №7 у Житомирі відкрили дошку випускнику – добровольцю Ковешнікову....

На фасаді школи №7 у Житомирі відкрили дошку випускнику – добровольцю Ковешнікову. ФОТО

Доброволець батальйону «Донбас», прапорщик Сергій Ковешніков (позивний «Бірюк») з Житомира загинув у зоні АТО в серпні 2014 року під час Іловайського котла.

У жовтні 2014 року був похований як невідомий солдат у Дніпропетровську і лише після експертизи ДНК у березні 2015 року його перепоховали на Смолянському кладовищі в Житомирі.

Після закінчення школи № 7 у Житомирі, Ковешніков проходив строкову службу в морській піхоті. Усе своє подальше життя пов’язав із армією, а по завершенню служби – працював охоронцем.

Із початком бойових дій на Сході, попри свій вік – 52 роки, відправився захищати Батьківщину і віддав за неї своє життя.

Про шкільні роки і подвиг загиблого героя згадували рідні, друзі, побратими та вчителі під час відкриття меморіальної дошки 21 квітня на фасаді школи № 7.

Освятив дошку настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору. Присутні поклали квіти до дошки і вшанували пам’ять усіх загиблих українських воїнів.

Син Ковешнікова – Данило, подякував керівництву школи за підтримку і сприяння у встановленні дошки, а також відзначив, що нинішнє покоління має зберегти пам’ять про своїх захисників, які вже стали частиною сучасної історії та уособленням боротьби.

Юлія ДЕМУСЬ