Головна Місто На фестиваль в Черкаси Валерій Харчишин привіз землю з Житомирщини. ВІДЕО

На фестиваль в Черкаси Валерій Харчишин привіз землю з Житомирщини. ВІДЕО

145
0

Національно-патріотичний  фестиваль «Пліч-о-пліч» відбувся 1 травня в Черкасах, де було встановлено рекорд України.

Про це пише procherk.info.

Одночасно більше 4000 людей (переважно молодь) із різних куточків України, взявшись за руки, встановили рекорд з колективного присідання.

Ініціатива такого заходу належить голові Черкаської облдержадміністрації Юрію Ткаченку та президенту Фонду волонтерів України Тимофію Нагорному.

Кожен представник регіону привіз до Черкас землю, з якої виклали за обласною державною адміністрацією у сквері Пагорб єдності.

Так, часточку кримської землі до Черкас привезла Злата Огневич,  житомирської – лідер гурту  "Друга ріка" Валерій Харчишин (відео – 3:51), з Донецьку приїхав переможець «Х-фактора» Олексій Кузнєцов, Львівську область представила заслужений майстер спорту, Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна тощо.

Проте символічна назва – Пагорб єдності – не виправдала назви, оскільки, самого пагорбу як такого не було. Вирізавши в асфальті діру, туди заклали горщечок з землею, який накрили відповідною плитою, що закрила яму на рівні асфальту.

 

  


Опісля відбулося колективне фото, де всі учасники акції в жовтих футболках радісно позували фотографу. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here