Home Місто На ”Фестивалі вуличної їжі” пригощають веганськими бутербродами і салатом з пророщеною пщеницею....

На \”Фестивалі вуличної їжі\” пригощають веганськими бутербродами і салатом з пророщеною пщеницею. ФОТО

134

Четвертий день у кінотеатрі "Жовтень" житомирян збирає фестиваль "АрТерапія". Сьогодні там не лише музично-культурно, але й смачно і поживно.

"Фестиваль вуличної їжі" і "Vegan Day" з 14.00 до 18.00 зустрічає усіх відвідувачів у скверику біля "Жовтня". Тут можна придбати за 6, 10 чи 15 гривень печиво, безкоштовно скуштувати веганські бутерброди з овочами, пригоститися лимонадом і пуншем. Бармени пропонують свої коктейлі зі специфектами, а дітвора малює на асфальті та розфарбовує звірят.

Організато фестивалю Юлія Кручак розповідає, що цей день – "родзинка" програми фестивалю. Свою продукцію і страви представили заклади міста, які житомиряни полюбляють відвідувати, а також усі бажаючі. Переважно пропонують напої, домашню випічку.

Також у рамках фестивалю провели майстер-клас з приготування сироїдного салату – зелень, лимоннй сік, огірки та пророщена пщениця. Кажуть, що зерно пророщують добу і воно дуже корисне для організму.

 Далі ще має бути лекція про здорову їжу та перегляд фільму. Вже о 20.00 заплановано провести шоу барменів і аукціон коктейлів.

Усі виручені гроші на фестивалі "АрТерапія" підуть на придбання приладу для онковідділення. Попереду ще два фестивальні дні, де також мають бути виступи музичних колективів, а також поетів і письменників.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here