Home Місто На капітальний ремонт Романівської гімназії спрямували понад 2 млн грн

На капітальний ремонт Романівської гімназії спрямували понад 2 млн грн

184

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич тримає на особистому контролі розвиток соціальних об’єктів – ознайомився із ходом ремонту Романівської гімназії. Наразі у навчальному закладі проводяться роботи з утеплення фасаду та заміни вікон.

Ігор Гундич оглянув навчальний заклад сьогодні, 14 вересня, під час робочої поїздки до Романівського району.

«Важливо ще на етапі ремонтних робіт перевіряти їх якість і відповідність вимогам нового освітнього простору. Адже до реформування освіти ми підходимо комплексно: за рахунок державного і місцевого бюджетів  проводиться термосанація школи, яка стане не тільки теплішою, а й змінить своє обличчя. З обласного бюджету ми спрямували 2,5 млн грн на обладнання та переоснащення кабінетів, аби діти навчалися у хороших умовах, мали мультимедійні дошки, лабораторне обладнання, сучасні кабінети. Крім того, цьогоріч школа тримала автобус за програмою 70х30», – сказав Ігор Гундич. 

На капітальний ремонт Романівської гімназії спрямовано понад 2 млн грн з державного та місцевого бюджетів. За кошти обласного бюджету в серпні 2017 року закуплено обладнання на оснащення кабінетів на суму 2,5 млн грн – закуплено 12 мультимедійних дошок, 21 ноутбук, комп’ютерний  клас, лабораторне обладнання, 8 телевізорів, 3 мультифункціональних принтера. 

Крім цього, З 1 вересня 2017 року в гімназії 2 класи першачків навчаються за пілотним проектом Нової української школи та 1 клас першачків за програмою «Інтелект України». Гімназія увійшла до переліку навчальних закладів, що беруть участь у проведені дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники (Smart Kids)». Заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Один учень – один комп’ютер» для пілотних шкіл від компанії Майкрософт, і отримав відповідне комп’ютерне обладнання.

Нагадаємо, що нещодавно Ігор Гундич оглянув школу в Любарському районі до реконструкції та дав доручення внести корективи в проект.

Довідково. Романівська гімназія – загальноосвітній навчальний заклад з поглибленим вивченням окремих навчальних  предметів відповідно до математичного та біолого-хімічного профілів природничо-математичного напряму, історичного та економічного профілів суспільно-гуманітарного напряму, профілів української та іноземної філології  філологічного напряму.

Романівська гімназія має 4 філії: Ясногородська ЗОШ І-ІІ ст. (44 учні), Червонохатківська ЗОШ І-ІІ ст. (46 учнів),  Хижинецька ЗОШ І ст. (10 учнів)  та Товщанська ЗОШ І ст. (17учнів).

В закладі навчається 707 учнів, з них 289 учнів початкових класів, 324 учні 5-9 класів та 94 учні 10-11 класів

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here